САН ДИЕГО (АП) — нулевата серия на Рейнджър Суарес приключи

...

Серията от нулеви инингове на Суарес приключи с иначе брилянтно усилие при победата на Филис над Падрес

САН ДИЕГО (АП) — нулевата серия на Рейнджър Суарес завърши на 32 ининга, само че другояче той беше брилянтен през осем ининга и Алек Бом успее да успее и кара в четири тича за Филаделфия Филис, които победиха Сан Диего Падрес с 5-1 в събота вечерта, с цел да завоюват серията през уикенда.

Поредицата без голове на Суарес, най-дългата в огромните шампионати този сезон и в кариерата му, завърши, когато той разреши Хоумрън на Eguy Rosario с два аута в осмия ининг. Суарес (5-0) позволи единствено три попадения, означи осем и измина един, с цел да завоюва петия си следващ старт.

Суарес хвърли 96 удара. Джеф Хофман удари страната в деветата.

Падрес не съумяха да получат удари в първите два мача от тази серия, откакто в четвъртък поведоха с 9-4 в Колорадо и изгубиха с 10-9. Те изгубиха три следващи загуби за повторно в интервал от 10 мача.

Бом удължи поредицата си до 11 мача. Той удари хоумър с два ръна в лявото поле с два аута в първия, неговият четвърти, и добави сингъл от два ръна в...