Волейболистките на столичния ЦСКА се наложиха като домакини над Берое

...

Волейболистките на ЦСКА се справиха с Берое

Волейболистките на столичния ЦСКА се постановиха като домакини над Берое (Стара Загора) с 3:1 (23:25, 25:19, 25:22, 25:17) в мач от третия кръг на дамското състезание. Интересният мач се игра в столичната зала " Васил Левски ".

Това е втори триумф за " алените " през сезона. Те имат и една загуба и с 6 точки заемат третото място във краткотрайното класиране. Берое записа първо проваляне и с една победа и 3 точки заема четвърта позиция.

Първият гейм беше равносилен. В решителните минути, при равенството 23:23, две следващи офанзиви в навън на " армейките " дадоха частта на съперничките им.

Неуспехът се отрази положително и волейболистките на ЦСКА. В идващите три елементи те бяха безапелационни и пречупиха коравия си противник.
 Волейболният Левски не даде гейм на Пирин (Разлог)