Волейболистите от мъжкия отбор на Хебър (Пазарджик) спечелиха приза за

...

Президентът на Хебър: Няма конфликт между Камило Плачи и Тодор Алексиев

Волейболистите от мъжкия тим на Хебър (Пазарджик) завоюваха наградата за Отбор №1 на месец януари в обичайна анкета на Пресклуб България.

Признанието на спортните публицисти идва след спечелването на Купа България 2023, което стана факт в края на януари в зала „ Васил Левски “.

Трофеят от този шампионат е четвърти в клубната витрина на пазарджиклии.
 Шампионската купа на България е единствената цел пред Хебър Шампионската купа на България е единствената цел пред Хебър
" Тигрите ", които победиха със златните медали в състезание през последните два сезона, натрупаха 5 провали досега и са на трето място във краткотрайното класиране 6 кръга преди края на постоянния сезон.
 Волейболният Хебър е Отбор на месец януари Волейболният Хебър е Отбор на месец януари
“Спечелването на шампионската купа на България е единствената цел пред Хебър ”, съобщи президентът на волейболния клуб Александър Иванов.
5  Волейболният Хебър (Пазарджик) е тим на месеца
" Провал ще бъде да не станем първенци. Само това са ни задачите ", добави Иванов.
Александър Иванов отхвърли изказванията, че има недоразумение сред старши треньора на първенците Камило Плачи и един от най-опитните в състава Тодор Алексиев.
" Момчетата могат да потвърдят, че постоянно някой не играе в даден мач. Няма напрежение сред Плачи и Алексиев. На игрището става това, което желае треньорът ”, сподели още Александър Иванов.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Снимки: Startphoto | Снимки: Владимир Иванов