Воденият от Красимир Миронов русенски тим надигра отбора на Виктория

...

Волейболистите на Дунав са първият полуфиналист за Купата на България - Висша лига

Воденият от Красимир Миронов русенски отбор надигра тима на " Виктория Волей " от Пловдив

Волейболистите наДунав (Русе) се класираха на полуфинали на шампионата за Купата на България при мъжете в шампионата на Висшата лига. Воденият от Красимир Миронов отбор надигра Виктория Волей с 3:1 (27:25, 24:26, 25:16, 25:14) в среща от четвъртфиналната фаза, изигран в крайдунавския град.

Така русенци чакат противника си във финалната четворка, която ще се организира през януари.

В първата част играта бе на амплитуди, само че в последна сметка домакините поведоха в мача. Вторият гейм потегли по диктовката на пловдивския отбор, само че след средата за малко имаше поврат. Състезателите на Георги Димитров изравниха резултата в срещата след 26:24.

В идващите две елементи Ангел Павлов и съотборниците му преобладаваха напълно и се поздравиха с триумфа.
Източник: dunavmost.com