Воденият от българския треньор Ивайло Петев Университатя (Крайова) победи с

...

Хвалят Ивайло Петев в Румъния

Воденият от българския треньор Ивайло Петев " Университатя " (Крайова) победи с 3:1 като посетител " Оцелул " (Галац) в мач от 17-ия кръг в румънското състезание. Това е втори триумф в общо два мача за отбора под управлението на нашия експерт.

Наставникът на сините се радва на огромно почитание на румънските публицисти, които дефинират работата му в клуба като доста сериозна.

Още при идването си в Крайова Ивайло Петев съобщи, че ще се бори за купата в Румъния.

Хеттрик на Александру Митрица след почивката обезпечи обрата в интерес на гостите, които се намират на четвърто място в класирането с актив от 29 точки.

В 20-ата минута прецизен от дузпа в интерес на " Оцелул " беше Александру Поп.

Българинът Милен Желев стартира мача в титулярния състав на отбора от Галац, само че беше сменен в 62-ата минута от Михай Адаскалитей.

" Университатя " е на 4-о място с 29 точки. Следващият кръг отбора от Олтения има доста значим мач вкъщи против ЧФР Клуж и при победа влиза непосредствено в битката за купата.
Източник: lupa.bg