Виляреал не се даде на Ювентус в първия 1/8-финал между

...

Шедьовър на Влахович, Виляреал - Ювентус 1:1

Виляреал не се даде на Ювентус в първия 1/8-финал сред двата тима от Шампионската лига. Мачът в Испания приключи 1:1.

Мачът на " Естадио де ла Серамика " стартира мечтано за " Старата госпожа ". Още не беше минала минута игра, когато Данило с дълъг пас откри Душан Влахович. Той овладя и с удар сред Раул Албиол и Пау Торес изненада вратаря за 1:0.

" Жълтата подводница " изпусна две преференциални положения да изравни. Матайс де Лихт се отличи с чудесна интервенция в отбрана, откакто почисти паралелен на голлинията пас. Малко след подновяването на играта Маккени откри Мората, който засече от воле, само че около задачата.

В 66-ата минута резултатът беше подравнен. Етиен Капу с превъзходен пас откри присъединилият се от втора позиция Дани Парехо, който беше изтърван и не сбърка тъкмо пред Счесни за 1:1!

Така всичко ще се реши на реванша, който ще се играе на 16 март в Торино.
Източник: bnr.bg