Варна. В периода 17-18 септември 2021 г. се проведоха Шести

...
Варна. В периода 17-18 септември 2021 г. се проведоха Шести
Коментари Харесай

Във Варна се проведоха „Шести аудиовестибуларни дни с международно участие“

Варна. В интервала 17-18 септември 2021 година се организираха „ Шести аудиовестибуларни дни с интернационално присъединяване ". Тази година форумът бе отдаден на 60-годишния празник на Медицински университет – Варна и по традиция бе под егидата на ректора на университета проф. доктор Валентин Игнатов.

Участие взеха близо 50 лектори от 17 страни. Едни от най-известните отолози, офталмолози, отоневролози, педиатри и здравни мениджъри участваха на събитието.

Симпозиумът бе открит с приветствен адрес от проф. доктор Валентин Игнатов към участниците: „ Убеден съм, че богатата палитра от потвърдени специалисти и водещи представители на международните научни среди ще очертаят нови насоки в научното и софтуерно развиването на този толкоз значим за здравната просвета мултидисциплинарен бранш. Бъдете оптимисти и интензивно участвайте в процесите, които ще спомогнат богатството на пациентите и развиването на медицина. "

В рамките на форума бяха дискутирани най-съвременните способи за диагностика и лекуване в региона на отологията, офталмологията, отоневрологията, педиатрията и здравния мениджмънт. По време на лекциите се организираха забавни и потребни за практиката полемики.

Участниците изявиха предпочитание и вяра, че Седмите аудиовестибуларни дни ще бъдат проведени във Варна в присъствен вид и че ще могат да бъдат наши посетители.

Всички участници и лектори поздравиха Медицински университет – Варна по случай 60-годишнината от основаването му.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР