В Бандичи, в близост до черногорския град Подгорица, започва реализирането

...
В Бандичи, в близост до черногорския град Подгорица, започва реализирането
Коментари Харесай

Първият балкански екоград

В Бандичи, наоколо до черногорския град Подгорица, стартира реализирането на екологичен град. Той ще се състои от 1400 жилища и в него ще могат да живеят 7000 души. Инвестицията е на стойност 250 млн. UER. Още през 2017 година интерес към плана са показали вложители от Близкия Изток, които имат зад тила си сполучливо осъществени планове в Англия, Испания, Австралия и Нова Зеландия.

Екологичният град ще разполага с детска градина, учебни заведения, поликлиники, търговски и състезателен комплекси, както и голф игрище.

При строителството ще бъдат употребявани екологични материал. Самото създаване ще отнеме към 5 години.

Проектът ще е сполучлив от гл.т. на рентабилността и капиталовата прелест, предвиждат локални анализатори в региона на недвижимите парцели.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР