Цветелин Чунчуков беше титуляр за Киндия (Търговище), но отборът му

...

Чунчуков и Киндия с домакинско поражение от Динамо

Цветелин Чунчуков беше титуляр за Киндия (Търговище), само че тимът му записа втора поредна загуба в плейофите за оставане в румънския хайлайф. Киндия отстъпи с 0:2 на, за който игра. Българският халф се появи на почивката, заменяйки.

Преди този мач Чунчуков и компания направиха 0:0 с У 1948 и изгубиха с 0:1 от Миовени. Днес съставът на Емил Сандой още веднъж не съумя да вкара гол и заема 13-о място в класирането. пък завоюва на непознат терен за пръв път през сезона и направи значима крачка към оцеляването си.

Резултата в интерес на " алените кучета " откри в 68-ата минута след слалом сред няколко противникови бранители. Преди това домакините на три пъти се разминаха с гола и бяха осъдени. В 81-ата минута центрира към Кристиан Иробисо и нигериецът подсигурява по този начин значимата победа за.

Снимки: Cristi Preda/GSP