ЦСКА-София продължи отличната си серия с четвърта поредна победа. На

...

ЦСКА-София взе четвърта поредна победа

ЦСКА-София продължи отличната си серия с четвърта поредна победа. На „ Българска войска “ алените биха Локомотив София с 2:0. И двата гола вкара еквадорския нападател Майкъл Естрада в края на първото полувреме. Това са първите му попадения за отбора.

С успеха ЦСКА-София се изкачи до четвъртото място в класирането с 21 точки. Третият е с точка повече. Локомотив е 14-ти и е в серия от пет загуби в шест мача.

, само че доста мъчно стигаха до голови положения. Грешка на железничарите обаче докара по попадение. В 40-ата минута след корнер двама бранители не съумяха да изчистят топката и Естрада вкара от близко. Пет минути по-късно след нова неточност той направи 2:0.

В идващия си мач ЦСКА-София гостува на водач Локомотив Пловдив. Двубоят е на 2 октомври в Пловдив от 20:00 часа.
Източник: flashnews.bg