ЦСКА 1948 постигна нова победа по време на лагера си

...

Победи в контроли за ЦСКА 1948, Ботев (Пд) и Локомотив (Пд)

ЦСКА 1948 реализира нова победа по време на лагера си в Турция. Този път “червените ” се постановиха с 2:1 над втородивизионния полски Миедж, като това бе и последната им инспекция на турска земя. Ангел Бастунов в 12-ата минута и Галин Иванов в 52-ата бяха точни за тима от София, а малко преди края Патрик Макуч вкара за поляците от дузпа (84’). Така момчетата на Ники Киров към момента нямат загуба в нито една контролна среща, която са изиграли през тази зима. Интересно бе, че днешният мач стартира с близо 25 минути забавяне, тъй като съдиите в срещата закъсняха и не пристигнаха в точния момент.

Ботев (Пловдив) записа нов експресивен триумф в контролите, като този път надвит от Коматево си потегли отборът на Септември (София). " Канарчетата " надделяха своя съперник с 5:1 на " Футболен комплекс Ботев 1912 " в пловдивския квартал Коматево. Атанас Кабов (17) откри за гостите от София, а Маркиньос (21) изравни. През втората част Маркиньос (56) още веднъж беше прецизен, като този път осъществя дузпа. Рафаил Пърликов (66) пък си вкара гръмък автогол. Филип Филипов (83) също се разписа за " канарчетата ", като малко след него Монир Ал Бадарин (85) означи своя дебютен гол за Ботев. Преди срещата пък стана ясно, че звездата на " жълто-черните " Тодор Неделев се е самоизолирал, защото е болен със признаци на COVID-19.

Локомотив (Пловдив) победи с 3:1 Миньор (Перник) в контрола, играна на стадиона в село Склаве. " Черно-белите " бяха подкрепени от десетки свои последователи.
Източник: bnr.bg