Панакота сърце с орехи
Трябва ли ви специфичен мотив, с цел да приготвите подобен сладкиш или може да празнувате любовта си всеки ден?
● прясно мляко - 300 г
● захар - 1/2 ч.ч.
● желатин - 2 пакетчета
● орехи - 1 ч.ч. смлени
Необходими Продукти
● кисело мляко - 300 г● прясно мляко - 300 г
● захар - 1/2 ч.ч.
● желатин - 2 пакетчета
● орехи - 1 ч.ч. смлени
Начин на подготвяне
Затопляме прясното мляко, като сипваме в него 1/2 ч.ч захар.
Киселото мляко го разрушаваме с миксера, тъй че да стане гладка примес.
През това време приготвяме желатина. Готовия желатин смесваме в прясното млякото при непрестанно бъркане.
На тънка струйка изсипваме прясното мляко и желатина към киселото.
Част от готовата примес слагаме в кръг, от горната страна прибавяме натрошените орехи, след което довършваме догоре със сместа.
Престоява за към 3-4 часа в хладилника, след което го обръщаме в чинийка.
Източник: recepti.gotvach.bg
КОМЕНТАРИ




