Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев заяви, че назначението на Николай

...

Любо притеснен от безобразния Йорданов: Говорят си на ушенце, лекичко, внимателно, явно няма други съдии

Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев съобщи, че назначението на Николай Йорданов за съдия на първия полуфинал за Купата на България против Ботев (Пд) го тормози.

Според наставника на " алените " за дуелите на неговия отбор се въртят единствено едни и същи рефери. Двубоят против " канарчетата " е в сряда, 17 април, от 19:00 часа.
 Поне петима нови футболисти идват в ЦСКА през лятото

Вече са препоръчани няколко разновидността за дясно крило

" Явно няма други съдии, въртят се едни и същи. Главен, непряк, четвърти - обкръжени сме, само че това е. Обкръжени сме от въпросните съдии - не виждате ли, едни и същи са. Как се осмеляват да ни вършат едни и същи назначения. Този човек беше възмутителен, тъпо, че не се мисли за футбола. Говорят си на ушенце с четвъртия арбитър, лекичко, деликатно, усмивки. Аз желая да мисля за футбол, това върша, футболистите също.

Тиаго е единственият, който няма да бъде в групата, за на следващия ден отпада твърдо. Това са два мача, които би трябвало да изиграем доста рационално.
 Георги Георгиев: По-добре е ЦСКА да завоюва мача с Ботев (Пловдив)
Гецата: По-добре е ЦСКА да завоюва мача с Ботев (Пловдив)

" Струва ми се, че " алените " имат по-голяма потребност от успеха "

Ботев (Пд) имат добър състав, с водачи, техничен тим, чака ни забавен мач. Ние се съобразяваме с всички тимове, познаваме мощните и слабите им страни, само че ние ще се опитаме да наложим нашия жанр. В момента ни интересува утрешният мач, след това в събота и още веднъж реванш. Нашето внимание е ориентирано единствено към мача за Купата на България.
 Илие Думитреску: Не мога да схвана по какъв начин Бекали изпусна експерт като Нойберт
" Не мога да схвана по какъв начин Бекали изпусна експерт като Нойберт "

В Стяуа са разочаровани от досегашния треньор по физическата подготовка

От много години се играят мачове въз основата на Ботев, има хубави терени, може би не доближават трибуни, само че това не е въпрос, който би трябвало аз да вземам решение. Това е база, до момента в който градят своя клубен стадион.

Ние желаеме да изненадаме с добра, сериозна игра от началото на мача. Два мача са, два. Даже и да победиш или загубиш в първия мач, не значи, че ще победиш, два мача са ", разсъди Пенев.