Треньорът на Пирин (Благоевград) Красимир Петров бе разочарован след загубата

...

Краси Петров: Феновете могат да викат, каквото пожелаят

Треньорът на Пирин (Благоевград) Красимир Петров бе отчаян след загубата с 0:1 от Локомотив София вкъщи. В края над дуела почитателите на домакините желаеха оставката на експерта.
 Локо (София) завладя Благоевград и набира скорост Локо (София) завладя Благоевград и набира скорост
" Започнахме добре мача, имахме остри офанзиви. Постоянно бяхме покрай вратата в първите 20 минути. Получихме гол, след което имахме положителни обстановки. Неточността в последните 30 метра ни оказа неприятна смешка. През второто полувреме бяхме еднотипни. Не считам, че Пирин е бил нерешителен. Изиграхме добър мач, само че липсваха головете. Ние знаехме, че ще играят с трима. Имахме игрови проект. В началото създадохме много обстановки, които не успяхме да доиграем. Няма по какъв начин да отговоря на почитателите. Какво да им кажа? Те могат да си викат каквото пожелаят. Ръководството взема решение ”, сподели Петров.