Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев коментира успеха над Локомотив

...

Тунчев: Може би дузпата и червеният картон се оказаха решаващи

Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев разяснява триумфа над Локомотив София.

" Може би дузпата и аления картон бяха решаващи, само че и преди този момент създадохме две или три обстановки, които не завършихме по най-хубавия метод. Минчев, Салинас и още веднъж Минчев не сполучиха. Заслужена победа. В последните минути се получи едно разпределяне, което за малко не ни изигра неприятна смешка. През първото полувреме създавахме обстановки, само че в завършващия удар не бяхме съсредоточени. През второто се коригирахме и вкарахме два гола. Винаги би трябвало да желаеме още. Можеше да вкараме трети гол, само че не успяхме и най-после потреперихме. Искам малко повече надзор на топката. А се получи, че водехме с 2:0 и бяхме с човек повече, а ние тичахме по топката ", сподели Тунчев.

Източник: trafficnews.bg