Тимовете на Барселона и Ювентус изиграха страхотен двубой, който обаче

...

Ювентус не се даде на Барселона в голово шоу в Далас

Тимовете на Барселона и Ювентус изиграха страховит дуел, който обаче приключи без победител. Приятелската среща, която се организира на стадион „ Котън Боул “ в Далас, Съединени американски щати, завърши при резултат 2:2.

„ Каталунците “ на два пъти повеждаха посредством Усман Дембеле в 34-тата и 40-ата минута, само че „ биаконерите “ не се предадоха и изравниха на два пъти с попадения на Мойс Кийн в 39-ата и 52-рата минута.

Мачът стартира с напън на Барса и пропуски на Усман Дембеле и Роберт Левандовски. Юве пък отговори с отдалечен шут на Анхел ди Мария.

В 34-ата минута „ каталунците “ откриха резултата. Дембеле получи на дясното крило, съумя да се оправи с няколко бранители на торинци и с диагонален удар прати топката във вратата за 1:0.