Странен беше неделният мач между ЦСКА и ЦСКА 1948. Явно

...

Mt: Край на голям конфликт в ЦСКА! Недоволна звезда отиде и вдигна ръката на Хайнц

Странен беше неделният мач сред ЦСКА и ЦСКА 1948. Явно е, че домакините влязоха много нервно в срещата, като още в началните минути двете най-големи звезди Тобиас Хайнц и Дюкенс Назон влязоха в спор поради един комплициран пас. Наложи се намесата на Иван Турицов и даже на рефера Георги Кабаков, с цел да се успокоят пристрастеностите.
В идващите минути двамата като че ли отказваха да си подават, поради което страдаше играта на ЦСКА.
Всичко обаче се промени в 74-ата минута, когато Тобиас Хайнц открадна топката и асистира на Назон. В този момента хаитянинът отиде до норвежеца и подвигна неговата ръка, което няма по какъв начин да не радва почитателите на „ армейците ”.
Както е известно, по време на гостуването на Сепси (0:4), Дюкенс Назон влезе в спор с различен собствен съотборник – Марселино Кареасо.