Старши треньорът на Спартак (Търнава) Михал Гаспарик коментира тежката загуба

...

Треньорът на Спартак : Много тежка загуба за нас

Старши треньорът на Спартак (Търнава) Михал Гаспарик разяснява тежката загуба на своя отбор от Лудогорец. Словашкият отбор загуби с 0:4 в дуел от първия кръг на групите на Лигата на конференциите.
 Лудогорец - Спартак (Търнава) 4:0 в мач от Лигата на конференциите
Лудогорец разпиля Спартак (Търнава) в първия си мач от груповата фаза на Лигата на конференциите

" Орлите " изиграха мощно второ полувреме и означиха 3 гола в границите на 18 минути

" През първото полувреме противникът контролираше повече топката, само че като се изключи една обстановка нямаше чак толкоз напрегнати моменти. През първото полувреме искахме да играем повече през крилата, само че не ни дадоха опция.

Съперникът сподели предимство. Тежка загуба за нас, тъй като ни вкараха 4 гола. Ако не допуснеш гол в първите минути, против подобен мощен противник е мъчно да държиш резултата до последно ", съобщи Гаспарик.