Специя направи равенство 1:1 при гостуването си на Верона в

...

Специя без Гълъбинов стигна до реми във Верона

Специя направи тъждество 1:1 при гостуването си на Верона в мач от 34-ия кръг на Серия А. За гостите не се появи на терена българският национал Андрей Гълъбинов, който до края остана при запасите.

Верона стигна до гол още в четвъртата минута посредством Кевин Лазаня, само че попадението му бе анулирано след намесата на видеоповторението поради засада. В 43-тата минута Лазаня още веднъж прати топката в мрежата на Специя, само че голът му още веднъж бе анулиран поради засада.

Еди Салседо въпреки всичко даде преднина на домакините с гол секунди след подновяването на играта през второто полувреме. Специя обаче съумя да стигне до точката в самия завършек на срещата, когато Рикардо Сапонара осъществя за 1:1.

Във краткотрайното нареждане Верона заема десетото място с актив от 42 точки, до момента в който Специя на Андрей Гълъбинов е 15-ти с 34 пункта.
Източник: bnr.bg