Спартак Варна завърши 2:2 със Спортист Своге двубоя от 19-я

...

С човек по-малко Спартак Вн направи 2:2 срещу Спортист Своге

Спартак Варна приключи 2:2 със Спортист Своге дуела от 19-я кръг на Втора лига в последното си семейството за годината. След това тъждество Спартак Вн събра 33 точки, които му отреждат второто място в таблицата, до момента в който „ шоколадите “ са на 15-а позиция с 19 точки.

Във Варна домакините поведоха в резултата в 10-ата минута, когато Мартин Сандов извърши нарушаване против Атанас Зехиров и реферът даде дузпа, която Румен Руменов осъществя за 1:0.

В 20-ата минута стражът на Спартак Георги Георгиев бе притиснат от Радослав Живков, който му лиши топката и Георгиев извърши нарушаване в наказателното поле, като Спортист получи право да извърши дузпа, която Светослав Диков осъществя.

В 31-ата минута резултатът стана 1:2. След центриране отдясно Радослав Живков с прекрасен удар я вкара в мрежата на домакините.

„ Соколите “ изравниха в 50-ата минута. Тогава те получиха право да изпълнят ъглов удар и след центрирането Ахмед Ахмедов с глава означи за крайното 2:2.
Източник: darik.bg