Спартак 1918 завърши наравно срещу Бенковски Бяла - 2:2 като

...

Спартак 1918 взе точка срещу Бенковски в Бяла

" Спартак 1918 " приключи наедно против " Бенковски " Бяла - 2:2 като посетител, в мач от IХ кръг на шампионата в Североизточната трета лига.

" Соколите " поведоха в резултата с гол на Ерхан Чете в 7-та минута, когато засече с глава положително центриране от дясно. Домакините изравниха в 53-та минута.
В 66-та минута Кирил Радев още веднъж изведе " Спартак 1918 " напред, след прекрасен диагонален удар.
11 минути по-късно вратарят на " Спартак 1918 " Калин Дянков избави дузпа, отсъдена за доста противоречиво нарушаване в наказателното поле.Домакините съумяха да изравнят с гол в 86-та минута.

" Спартак 1918 ": Калин Дянков, Виктор Димитров, Вилиян Денчев, Никола Христов, Микаел Асад (61 - Кристиян Колев), Кирил Кръстев, Димитър Кулов, Милен Бабаджанов (55 - Кирил Радев), Ерхан Чете, Синан Мехмед, Ивайло Русев.

В идващия Х кръг на шампионата в Североизточната трета лига " Спартак 1918 " почива по стратегия, а в ХI кръг e хазаин на " Добруджа 1919 " Добрич. Мачът е на 22 октомври, неделя, от 16 ч., на стадион " Локомотив ".
Източник: Спартак 1918
Източник: dnesplus.bg