София. ЦСКА победи с 3:0 чешкия Виктория (Пилзен) и с

...

ЦСКА победи Виктория Пилзен с 3:0 след продължения

София. ЦСКА победи с 3:0 чешкия Виктория (Пилзен) и с общ резултат 3:2 се класира за груповата фаза на Лигата на конференциите. Попаденията за " алените " под проливния дъжд на " Васил Левски " бяха дело на Греъм Кери, Георги Йомов и Юрген Матей. Успехът бе задоволителен на " алените " да отстраняват своя противник, който преди седмица ги бе победил с 2:0 в Пилзен.

В 111-ата минута ЦСКА - София останаха с човек по-малко след втори жълт картон на Кайседо. Въпреки това в 119-ата минута Юрген Матай вкара трети гол и изпрати своя отбор в групите на ЛК, гарантирайки на тима мачове в Европа най-малко до Нова година.

Срещата бе изгледана от 10 000 екзалтирани последователи на столичани, които не стопираха да поддържат отбора си през всички 120 минути. Сред тях бе и легендата Христо Стоичков.
Източник: focus-news.net