Снимки СКТМ КомфортЗа поредна седмица високите спортни резултати не ни

...

Поредна титла за Мирослав Шмидт от СКТМ „Комфорт“

Снимки СКТМ " Комфорт "

За поредна седмица високите спортни резултати не ни подминават Мирослав Шмидт от СКТМ “Комфорт ” и той удостовери, че израства с всеки минал ден. Талантът стана първенец на НТ ”Млад Олимпиец ” - заключителен стадий до 13 години в Полски Тръмбеш, откакто на финала победи съотборника си Виктор Димитров след доста оспорван мач с 3:2 гейма.

Димитър Йовев от СКТМ „ Комфорт “ се класира на 5-о място с баланс 6 победи и единствено една загуба от Мирослав Шмидт на четвъртфинал.

Данаил Кирилов се подреди измежду първите 16 в крайното класиране, на две места пред различен представител на варненския клуб - Томас Михаил.

Младата вяра на СКТМ „ Комфорт “ Йоан-Давид Олива (10-годишен) се показа на равнище и се класира на 24-то място, като това е негово първо присъединяване при 13-годишните.

Източник: petel.bg