ДЕНВЪР (AP) — Статутът на пойнтгарда на Денвър Нъгетс Джамал

...

Статутът на пойнтгарда Джамал Мъри на Нъгетс е застрашен за мач 5 срещу Лейкърс поради контузия на прасеца

ДЕНВЪР (AP) — Статутът на пойнтгарда на Денвър Нъгетс Джамал Мъри е заплашен за мач 5 от техните плейофни серии против Лос Анджелис Лейкърс в понеделник вечерта, откакто беше посочен като подозрителен с разтежение на левия прасец в отчета за пострадване.

Мъри кърмеше прасеца по време на четвъртата четвърт от загубата на Нъгетс със 119-108 в Лос Анджелис в събота нощ, която прекъсна поредицата от 11 победи на Денвър против ЛеБрон Джеймс и Лейкърс.

Той не напусна играта, само че беше посочен като подозрителен в отчета за травмите на тима в неделя.

Мъри имаше усложнения с удара си в скок по време на плейофа от първия кръг на защитаващите първенците на НБА серия, макар че удари победния зумер в мач 2.

Мъри стреля 38% от полето и 21% оттатък дъгата в плейофната серия против Лейкърс, откакто стреля 48,1% като цяло и 42,5% на Тройки по време на постоянния сезон, които бяха най-хубави в кариерата.

Мъри пропусна 23 мача този сезон, до момента в който се справяше със заболяван...