След загубата с 0:1 от Арсенал в изтеглен мач от

...

Томас Тухел: Забравихме как се вкарват голове

След загубата с 0:1 от Арсенал в изтеглен мач от 36-ия кръг на британската Висша лига по футбол Томас Тухел, мениджърът на Челси, съобщи: „ Първото полувреме протече обикновено. Създадохме задоволително положения, с цел да водим с 3:0, а вместо това губехме с 0:1, тъй като забравихме по какъв начин се вкарват голове в противниковата врата и помогнахме на противника да вкара в нашата. Не знам по какъв начин Арсенал щеше да стигне до попадение, в случай че ние не им бяхме съдействали.

В офанзива ни липсваше малко повече заостреност, не бяхме задоволително енергични. Това е моя отговорност. Не би трябвало да чакаме, че ще печелим, даже и да не играем на 100 % от опциите си. Почти през цялото второ полувреме нямахме удари. Явно има още какво да учим. “
Източник: bnr.bg