След преговорите с ПП-ДБ първата политическа сила в парламента –

...
След преговорите с ПП-ДБ първата политическа сила в парламента –
Коментари Харесай

ГЕРБ-СДС започват разговори с още 4 партии за редовен кабинет

След договарянията с ПП-ДБ първата политическа мощ в Народното събрание – ГЕРБ-СДС, стартира диалози с останалите политически сили в Народното събрание в търсене на поддръжка за постоянен кабинет.

От обединението ПП-ДБ оповестиха, че няма да разясняват изявите на ГЕРБ

Това са „ Възраждане “, ДПС, БСП и Има Такъв Народ. И с тях ГЕРБ те няма да договаря за коалиция, а единствено за поддръжка обвързвана със съставянето на кабинет на малцинството. Това обяви Бойко Борисов в коридорите на Народното събрание.

Имаме съществени запаси по програмата на ПП-ДБ, сподели той в коридорите на Народното събрание

На този стадий „ Възраждане “ още веднъж настояват, че биха подкрепили кабинет единствено в случай че получат мандат. Движение за права и свободи са склонни на договаряния, Българска социалистическа партия ще се отзоват на диалози, в случай че ги поканят. „ ИТН “ (ИТН) също биха отишли на диалози.

Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР