Скоти Шефлър беше най-популярният играч на голф в BetMGM Sportsbook,

...

Обобщение на спортните залагания: Скоти Шефлър беше популярен избор на Мастърс и след това спечели

Скоти Шефлър беше най-популярният състезател на голф в BetMGM Sportsbook, влизащ в Мастърс, и той стигна, като завоюва шампионата с четири удара.

Шефлър, най-високо класираният голфър в света, завоюва втората си купа за три години в Augusta National в неделя и завоюва четвъртия си следващ старт като цяло. Той влезе в седмицата като любимец преди шампионата с +500 и игра устойчиво през цялата седмица, преди да отстъпи във финалния кръг с 4-под 68. Той влезе в деня с преднина от един удар.

Лудвиг Аберг беше подгласник в своя дебют на Мастърс.

ТЕНДЕНЦИИ ОТ СЕДМИЦАТА

Преди първия кръг Шефлер дърпаше най-вече пари (19,6%), с цел да завоюва изрично и беше на най-вече билети (14,2%). Това продължи и във финалния кръг, когато той още веднъж поведе в парите (25,5%) и билетите (15,2%). % от парите. Макар Уудс да се класира за 24-и следващ път, което сложи връх на Мастърс, той приключи на 60-о място след пукотевица от 16 гола.

В неделя, последния ден от постоянния сезон на...