Шампионът в мъжкото волейболно първенство ще бъде определен в решителен

...

Атанас Петров: Един мач ще реши всичко

Шампионът в мъжкото волейболно състезание ще бъде избран в съдбоносен пети мач от финалната серия.

Това стана факт, откакто Хебър (Пазарджик) надигра Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 (25:21, 25:14, 25:22) гейма като хазаин в четвъртия дуел от финала.

По този метод възпитаниците на Камило Плачи, които изоставаха с 0:2 победи след първите две срещи, съумяха да изравнят общия резултат с два следващи домашен триумфа и по този начин вкараха серията в съдбоносен пети конфликт, който ще бъде във вторник (2 май) от 18:30 часа в Бургас.
 “Старците ” от Хебър разгромиха Нефтохимик и край №5 ще дефинира кой ще е първенец “Старците ” от Хебър разгромиха Нефтохимик и край №5 ще дефинира кой ще е първенец
“Днес Хебър направи доста добър мач. Когато тези състезатели вършат подобен мач, това значи победа за тях. Денс не можахме да се противопоставим. Сервисът на Хебър реши мача. Един мач ще реши всичко. Нашата аудитория ще е зад нас, тъй че се надявам да ни помогне да победим ”, съобщи наставникът на Нефтохимик Атанас Петров.

Снимки: nvl.bg/startphoto.bg

Снимки: Startphoto