Серията на с неуспешни мачове в английския футболен елит продължи

...

Гол в края лиши Лестър от първи успех в елита на Англия за 2022

Серията на с несполучливи мачове в британския футболен хайлайф продължи и след 25-ия кръг. „ Лисиците “, предвождани от Брендън Роджърс, направиха тъждество – 2:2, против правещият добър сезон тим на Уест Хем Юнайтед на „ Кинг Пауър Стейдиъм “.
„ Чуковете “ откриха резултата при визитата си, откакто Джарод Боуен откри резултата в десетата минута, само че посредством дузпа от Юри Тилеманс домакините изравниха резултата в самия завършек на първата част.
Пълният поврат в Лестър бе факт в 57-ата минута, когато Рикардо Перейра се разписа след подаване от Харви Барнс.
И до момента в който всички на стадиона тръпнеха да видят първи триумф за Лестър от три мача насам, то Крейг Доусън в добавеното време с глава порази вратата на Каспер Шмайхел и отмъкна триумфа от „ лисиците “.
Така Лестър няма победа в британския футболен хайлайф в последните си четири срещи и е 11-и с 27 точки, до момента в който Уест Хем остана четвърти с 41 точки.
Източник: sportlive.bg