Съставите на Ботев (Враца) и Ботев (Пд) завършиха наравно -

...

Ботев (Враца) и Ботев (Пловдив) приключиха наравно

Съставите на Ботев (Враца) и Ботев (Пд) приключиха наедно - 1:1 в среща от 4-ия кръг на Първа футболна лига, изиграна на стадион " Христо Ботев " във Враца. Голмайстори: Атанас Илиев 44-ата минута за гостите и Костадин Ничев в 54-ата изравни за домакините.

В края на първото полувреме гостите от Пловдив разумно поведоха, откакто бяха по-добри. Николай Минков избяга по десния фланг и центрира в наказателното поле. Там шведът Янсон бе най-съобразителен и отклони с глава към точката на дузпата, където Атанас Илиев от сложна позиция овладя, и макар намесата на отбраната на домакините с прелестен удар означи първия гол.

Ботев (Враца) излезе видоизменен през втората част и девет минути след подновяването на играта Костадин Ничев получи комфортна топка в наказателното поле, финтира майсторски бранител на пловдивчани и с мощен удар фиксира крайното - 1:1.
Източник: bnr.bg