Съперникът на ЦСКА в Лигата на конференциите Сепси записа убедителна

...

Сепси преби Динамо като гост в румънското първенство

Съперникът на ЦСКА в Лигата на конференциите Сепси записа безапелационна победа в третия кръг на румънското състезание, надделявайки Динамо (Букурещ) с 3:0 като посетител. Румънците записаха втори следващ триумф, като заема третото място в класирането след три кръга и седем извоювани точки.

Павол Сафранко даде задатък на Сепси в края на първата част след асистенция на Роланд Варга, който вкара едно от попаденията във вратата на ЦСКА в първия дуела на " Българска войска ".

В 83-ата минута Исник Алими удвои задатъка на гостите, а в добавеното време на срещата Алими асистира на Аднан Аганович, който оформи крайното 3:0.
 Вратарят на Сепси: Феновете на ЦСКА са невероятни, единствено в Рапид (Букурещ) съм виждал такава атмосфера

" Вторият мач ще бъде доста по-труден от първия "