Съобщава се, че Мейсън Грийнууд е изправен пред скандирания „умри“, докато прави дебюта си в испанското първенство за Хетафе

...
Гостуващите привърженици на Осасуна обаче извикаха Грийнууд умря“ според Гилермо

Гостуващите привърженици на Осасуна обаче извикаха „Грийнууд умря“ според Гилермо Рай, журналист от The Athletic.

След като влезе в игра в 77-ата минута на мача от Ла Лига, при резултат 2-2, Грийнууд спечели два корнера.

Един от тях доведе до трети гол за новия му отбор, отбелязан от Неманя Максимович. Мачът завърши 3-2 за Хетафе.

Изображение: Грийнууд предизвиква Хуан Круз от Осасуна. Снимка: AP

Грийнууд напусна Манчестър Юнайтед в деня на крайния трансферен срок, присъединявайки се към Хетафе под наем за цял сезон.

Оттогава Хетафе усилено популяризира пристигането му в социалните медии.

< p>Във видеоклип, публикуван в X, известен преди като Twitter, Грийнууд каза: „Здравейте фенове на Хетафе, тук е Мейсън. Толкова съм щастлив да бъда тук и нямам търпение да започнем.“

< p>Други публикации показаха как Грийнууд излиза от тунела под аплодисменти от привърженици на стадиона, преди да участва в открита тренировка.

Прочетете още:
Заемът на Грийнууд подписва „деликатен въпрос“< br />Коментарите на Рейчъл Райли за Мейсън Грийнууд

Манчестър Юнайтед обяви миналия месец, че Грийнууд никога повече няма да играе за тях, след като отбеляза 35 гола в 129 изяви.

Клубът каза в изявление : „Всички замесени, включително Мейсън, осъзнават трудностите с това той да поднови кариерата си в Манчестър Юнайтед.

„Следователно беше постигнато взаимно съгласие, че би било най-подходящо той да направи това далеч от „Олд Трафорд“. , и сега ще работим с Мейсън, за да постигнем този резултат.“

Също в неделя, бившият защитник на Манчестър Сити Бенжамен Менди влезе в игра за френския клуб Лориен в 70-ата минута.

левият бек, който спечели Световната купа с Франция през 2018 г., подписа двугодишен договор с Лориен през юли, след като беше признат за невинен в изнасилване и опит за изнасилване. Последният му мач за Сити беше през 2021 г.

Източник: skynews.com