СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — По повечето показатели, Флорида Пантърс доминираха

...

Флорида Пантърс губят мач 3 от финалите на Изток, въпреки предимно доминиращото представяне

СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — По множеството индикатори, Флорида Пантърс преобладаваха над Ню Йорк Рейнджърс в мач 3 от финалите на Източната конференция.

Флорида имаше 108 опита за удар против 44 за Ню Йорк, с 37 удара към вратата против 23 за Ню Йорк. Пантерите вкараха два гола с мощна игра, като в същото време убиха и двата гола на Рейнджърс. Те се върнаха след пасив от два гола с два гола в границите на две минути един от различен през третия интервал, изпращайки мача в продължения с цялата инерция в ръцете си.

Те изгубиха.

Алекс Уенбърг от Ню Йорк вкара победния гол в играта 5:35 в спомагателната сесия, отклонявайки шайбата около Сергей Бобровски, до момента в който Рейнджърс оцеляха в поредност от опити за удари от Флорида в последните минути, преди да избягат с 5- 4 победи.

Пантерите изпуснаха втората си поредна победа — за първи път в следсезона Флорида загуби поредни мачове — и Ню Йорк поведе с 2-1 в серията.

„ Всеки път, когато загубиш непосредствен по този метод, явно е р...