САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Джейлън Хаус отбеляза 18 точки,

...

Джейлън Хаус отбелязва 18 и номер 25. Ню Мексико побеждава Сан Хосе Стейт с 95-75

САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Джейлън Хаус означи 18 точки, Джамал Машбърн младши и Донован Дент прибавиха по 17 и не 25 Ню Мексико победи Сан Хосе Стейт с 95-75 в сряда за четвъртата поредна победа на Лобос. с по-малко от пет минути игра през второто полувреме, откакто Сан Хосе Стейт понижи преднината до едноцифрено число.

Лобос (17-3, 5-2 Маунтин Уест) откриха двуцифрен задатък в края на първото полувреме с тройка на Машбърн. Те поведоха на Спартанс (8-11, 1-5 Маунтин Уест) с цели 17 през първото полувреме, откакто Хаус означи оспорвана тройка след кросоувър.

Майрън Ейми младши поведе Сан Хосе Стейт с 24 точки.

Спартанците понижиха пасива до девет с 6:11 до края на второто полувреме след забивка на Трей Андерсън. Но Lobos дадоха отговор с натискане 8-0, с цел да доведат до край.

J.T. Топин добави 14 точки и 10 битки.

Ню Мексико се възползва от 18-те загуби на Сан Хосе Стейт, изпреварвайки Спартанс по точки от обороти 25...