Сакраменто Кингс направи феноменален обрат и победи у дома Голдън

...

Треньорът на Сакраменто засипа с похвали Везенков: Ще се превърнеш в един от най-добрите стрелци

Сакраменто Кингс направи свръхестествен поврат и победи вкъщи Голдън Стейт Уориърс със 124:123 по-рано тази заран в среща от In-Season шампионата в НБА. С съществена заслуга за огромния триумф на „ кралете “ бе българската звезда Александър Везенков, който се включи от пейката и се отличи с 8 точки, 3 битки, 2 чадъра и 1 асистенция. Крилото влезе за първи път на игрището 3:29 минути преди края на третата четвърт при резултат 80:95 за Голдън Стейт.

След края на мача старши треньорът на Сакраменто изцяло справедливо похвали Кион Елис и Александър Везенков, които на процедура обърнаха развоя на дуела.