Сакарияспор победи с 1:0 гостуващия Бандърмаспор в среща от 21-ия

...

Здравко Димитров с важна асистенция в Турция, Сакарияспор диша във врата на Гьозтепе и Мъри

Сакарияспор победи с 1:0 гостуващия Бандърмаспор в среща от 21-ия кръг на турската Първа лига. Здравко Димитров се появи като запаса на почивката и след негова асистенция Одисе Роши означи победния гол за домакините в 67-ата минута.

Димитров центрира от корнер и качи топката на главата на албанеца Роши, който донесе триумфа на Сакарияспор. Победата беше първа за отбора на Тунчай Шанлъ в последните 4 мача на тима в шампионата.

В класирането Сакарияспор е на 4-о място с актив от 36 точки. Лидер е Еюпспор с 48 точки, следван от Гьозтепе на Станимир Стоилов и Коджаелиспор с по 39.

В идващия кръг Здравко Димитров и кокмпания ще гостуват на директен съперник в лицето на Бодрумспор.