С голове на резерви след почивката и с три асистенции

...

Славия вкара три на Локомотив (Сф)

С голове на запаси след почивката и с три асистенции на Радослав Кирилов тимът на Славия победи с 3:0 вкъщи Локомотив София в финален мач от 22-ия кръг в Първа лига.

Преди почивката играта беше равностойна, като головите положения в двете наказателни полета липсваха.

След тъкмо 17 минути игра Иван Минчев центрира от фаул и Йон Бакеро стреля около вратата на " червено-черните ".

Локомотив опита да отвърне на предизвикването с неточни шутове на Върджил Пинсон.

Божидар Кацаров остави гостите в понижен състав в 63-ата минута, откакто си изкара два бързи жълти картона поради нарушавания в центъра на терена.

" Белите " се възползваха по най-хубавия метод от численото си предимство и в 70-ата минута Радослав Кирилов проби в наказателното поле и подаде за резервата Тони Тасев, който от напълно близка отдалеченост се разписа във вратата на Локомотив.

Славия продължи да управлява събитията на терена и в 88-ата минута Кирилов подаде за новото попълнение Борислав Цонев, който от придвижване направи резултата 2:0.

По-малко от 60 секунди по-късно капитанът Радослав Кирилов асистира за Мартин Петков и той оформи класическата победа в интерес на домакините.
Източник: bnr.bg