...

Под ръководството на българи 10 от Албания надвиха Турция

С 10 индивида Албания надделя Турция в другарска футболна среща, играна в Анталия.

Двубоят бе управителен от българска съдийска бригада. Георги Кабаков бе основен арбитър с помощници Мартин Маргаритов и Мартин Венев.

Турция отстъпи с 2:3, а гостите останаха с човек по-малко в 41-ата минута, когато Ледиан Мемушай получи втори жълт и надлежно червен картон. В този миг обаче албанците към този момент водеха с 2:0 с два гола на Армандо Садику в 24-ата и 39-ата минута.

Ченгиз Юндер понижи за 1:2 в 47-ата минута, само че скоро след почивката, в 53-ата минута Ерос Грезда вкара за 3:1 за Албания.

Турците съумяха да отбележат единствено още едно попадение – в 60-ата минута се разписа Емре Акбаба за 2:3 и по този начин не съумяха да стигнат най-малко до равенството.