Полицията за борба с безредиците в Германия се намеси, за

...

Англия стартира силно кампанията в евро с победа с 1-0 над Сърбия

Полицията за битка с безредиците в Германия се намеси, с цел да спре сбиващите се футболни почитатели преди мача в неделя.

Джуд Белингам вкара гол, с цел да даде на Англия надвит старт на Европейското състезание, като победи Сърбия с 1-0.

Звездата на Реал Мадрид изведе тима на Гарет Саутгейт напред с приведен удар с глава в 13-та минута на Veltins Arena от центриране на Букайо Сака.

Английските почитатели скоро честваха, откакто мачът стартира след ранния гол на Белингам.

Хари Кейн съвсем усили преднината във втория мач полувремето, когато вратарят на Сърбия Предраг Райкович бутна далечната греда с глава в долната част на гредата.

Кейн сложи връх за страната си, записвайки 23-ото си присъединяване на огромен шампионат.

Победа изпрати Англия на върха в група С, откакто Дания приключи наедно 1-1 със Словения в по-ранен мач, като Кристиан Ериксен вкара три години откакто получи сърдечен арест на терена на последното Евро. Англия играе...