Рефери от Словения ще ръководят последния европейски мач на Лудогорец

...

Словенци свирят на Лудогорец с Ференцварош

Рефери от Словения ще управляват последния европейски мач на Лудогорец от групите на Лига Европа против Ференцварош. Срещата е в четвъртък от 22.00 часа в Разград. Главен съдия ще е Матей Юг, а за негови помощници УЕФА назначи Матей Жунич и Греда Кордеж. Четвърти рефер е сънародникът им Нейч Кайтажович, до момента в който съдийски наблюдаващ е Николай Левников (Рус). Делегат на УЕФА в Разград ще бъде Крис Белон (Бел).

Срещата е основна и за двата тима. Домакините се нуждаят от хикс, с цел да се класират за 1/16-финалите през пролетта, до момента в който гостите ще търсят наложителна победа.

Този сезон Юг е свирил два мача от групите на Лига Европа - Хетафе против Трабзонспор (1:0) и Стандард Лиеж - Айнтрахт Франкфурт (2:1).
Източник: duma.bg