Разград. 36-годишен мъж е осъден за отправени закани за саморазправа

...
Разград. 36-годишен мъж е осъден за отправени закани за саморазправа
Коментари Харесай

36-годишен мъж е осъден за отправени закани за саморазправа към медицинските служители в село Юпер в област Разград

Разград. 36-годишен мъж е наказан за отправени закани за разпра към медицинските чиновници в село Юпер. Това оповестиха от ОДМВР - Разград . Мъжът от кубратското село Юпер получи дейно наказване за непристойното си държание.

Около 21.00 часа на 7 декември, след позвъняване на тел.112 за потърпевшо лице, екип на Спешна помощ идва на адреса, където живее мъжът. Той почнал да насочва нецензурни думи, обидни изрази, закани за разпра към медицинските чиновници и за увреждане на профилирания автомобил.

С решение от 8 декември Районният съд – Кубрат постановил 7 денонощия „ задържане в отделение на Министерство на вътрешните работи “ за нарушителя.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР