Пловдив. Черно море надви Ботев (Пловдив) с 2:0 като гост

...

Черно море победи Ботев като гост с 2:0 в мач от efbet Лига в Пловдив

Пловдив. Черно море надделя Ботев (Пловдив) с 2:0 като посетител в среща от 15-ия кръг на efbet Лига. Попаденията в Коматево осъществиха Евгений Сердюк в 35-ата и Пабло Гарсия в 88-ата минута. Срещата беше предстояща с голям интерес, тъй като опълчи петия и четвъртия във краткотрайното класиране. С успеха през днешния ден Черно море измести Ботев от четвъртото място, а " канарчетата " към този момент са пети, като и двата отбора имат по 25 точки. Веднага след тях е Берое с 21 точки, като в идващия кръг " моряците " одобряват заралии. Това беше втора поредна загуба за Ботев в Коматево след загубата от Лудогорец.

По-рано през днешния ден Славия победи като посетител Царско село с 5:2 и с 26 точки е на трето място във краткотрайното класране. Лидер е Лудогорец с 33, следван от ЦСКА с 27, като и двата тима са играли мач по-малко.
Източник: focus-news.net