Парламентарната комисия за ревизия на предишното управление реши да извика

...
Парламентарната комисия за ревизия на предишното управление реши да извика
Коментари Харесай

Комисията за ревизия привиква министри и шефове на предприятия

Парламентарната комисия за проверка на предходното ръководство реши да извика на следващия ден за чуване министрите на енергетиката и на районното развиване в оставка, шефовете на държавните предприятия „ Булгартрансгаз “, „ Автомагистрали “ и ръководителя на Управителния съвет на агенция „ Пътна инфраструктура “.

От ГЕРБ укориха ръководителя на комисията Мая Манолова за неочакваното ѝ посещаване в „ Булгартрангаз “ предишния петък, което Манолова стимулира с търсене на документи за градежа на българския сектор от газопровода „ Турски поток “.

Според депутата Маноил Манев Манолова е направила „ навлизане “. „ Нов тип парламентарна процедура – рекетьорство, предизборна формация. Това реализирахте вие в петък “, сподели той.

От своя страна Манолова оправда дейностите си. „ От истеричния метод, по който бранят „ Булгартрансгаз “ и шиканирането, бойкотирането на комисията и представянето на документи, разбираме какъв брой сме били прави с това посещаване “, съобщи Мая Манолова, която е ръководител на парламентарната комисия за проверка на предходното ръководство.
Източник: banker.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР