Парламентарната група на ГЕРБ-СДС ще внесе искане за създаване на

...
Парламентарната група на ГЕРБ-СДС ще внесе искане за създаване на
Коментари Харесай

Десислава Атанасова: Ще поискаме анкетна комисия да изясни обстоятелствата с меморандума за 1 млрд. долара

Парламентарната група на ГЕРБ-СДС ще внесе искане за основаване на краткотрайна анкетна комисия, която да обясни всички обстоятелства и условия, свързани с подписването на във фейсбук ръководителят на ПГ на ГЕРБ-СДС Десислава Атаносав.

" Аматьорът не е ревизирал с кого и какво подписва! Руски олигарси/американско посолство? Перачки, само че не по Гоген ", написа Атанасова.

Повод за нейните думи е казаното през вчерашния ден от финансовият министър Асен Василев. Той съобщи, че компанията " Gemcorp " са отишли при тях с представители на американското посолство.

Зад фонда " Gemcorp " прозира съветският олигарх Алберт Авдолян, само че това Василев научил през последните дни от медийни изявления.

За Василев наличието на търговски аташе на обещано посолство при договарянията с държавното управление е задоволителна гаранция, че зад съответната компания или фонд стои непознатата страна.

Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР