Отборите на Страсбург и Олимпик Марсилия завършиха 1:1 в късния

...

Страсбург и Олимпик Марсилия не успяха да се победят

Отборите на Страсбург и Олимпик Марсилия приключиха 1:1 в късния мач от съботната стратегия на 13-ия кръг на френската Лига 1.

С равенството и двата тима записаха най-малък напредък в класирането, като домакините се изкачиха от 15-о на 12-о място с 13 точки, до момента в който Марсилия задмина Нант на деветото място, като и двата отбора имат по 14 пункта.

Емануел Емега даде преднина на Страсбург още в шестата минута на мача, откакто получи подаване от Кевин Гамейро, само че гостите от Марсилия стигнаха до равенството в 27-мата минута посредством Джонатан Клаус.

До края на мача гостите от Марсилия имаха повече благоприятни условия да отбележат гол, с който да завоюват, само че по-близо до попадението бяха домакините, откакто в 71-вата минута гредата избави вратата на " белите " след удар на Дилан Баква.