Отборите на Манчестър Сити и Ливърпул направиха незабравимо шоу на

...

Манчестър Сити и Ливърпул отложиха с реми развръзката за титлата

Отборите на Манчестър Сити и Ливърпул направиха незабравимо шоу на " Етихад Стейдиъм ", което приключи без победител - 2:2.

Двата най-хубави тима на Острова изиграха на високи обороти дербито на 32-ия кръг от британската Висша лига, повтаряйки резултата от мача на " Анфийлд " през октомври.

Ремито резервира минималната отдалеченост от една точка на върха в класирането в интерес на Сити - 74:73 точки.

В петата минута Кевин Де Брйне изведе " жителите " напред, а единствено осем минути по-късно Диого Жота върна равенството. В 37-ата минута Габриел Жезус още веднъж даде задатък на Сити, а на старта на втората част Садио Мане осъществя за изравнителното 2:2.

Малко по-късно Рахийм Стърлинг прати топката в мрежата на гостите, само че попадението бе анулирано поради засада.
Източник: bnr.bg