Отборите на Локомотив (Пловдив) и Арда (Кърджали) завършиха 0:0 в

...

Локомотив (Пловдив) и Арда не се победиха

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Арда (Кърджали) приключиха 0:0 в мач от 11-тия кръг на елитното ни футболно състезание. Двубоят се игра под пороен дъжд, а в края на срещата токът на стадион „ Локомотив “ в Пловдив спря.

В 55-та минута основният арбитър Ивелин Занев отсъди дузпа за Локомотив поради игра с ръка на Пламен Крумов в наказателното си поле. След намесата на ВАР обаче реферът видя, че Крумов играе с рамо и анулира решението си.

В 71-та минута бранителят на гостите Алекс Петков удари греда, откакто бе открит в наказателното поле на домакините. Петков имаше нещастието да види по какъв начин топката се отбива в страничния дирек.

Арда остава на 8-мо място в класирането с актив от 10 точки след 9 мача. Локомотив е 12-ти с 8 точки от 10 мача.
Източник: bnr.bg