Отборът на ЦСКА София победи състава на Берое с 1:0

...

С 10 души ЦСКА София надигра Берое, Стойчо Младенов изгонен

Отборът на ЦСКА София победи състава на Берое с 1:0 в среща от 25-ия кръг на футболното ни състезание. Единственият гол означи Жорди Кайседо в 53-ата минута, когато засече ниско центриране на Иван Турицов. В 62-ата минута домакините останаха без наставника си, откакто Стойчо Младенов бе изпъден с втори жълт картон. Девет минути преди края на редвното време Карло Мухар бе изпъден с пряк червен картон за жесток фал против Давиде Мариани.

Собственикът на ЦСКА София Гриша Ганчев и легендата Христо Стоичков изгледаха срещата на стадион „ Българска войска “.
През есенния дял от шампионата двата отбора не се победиха в Стара Загора, завършвайки 0:0. Към момента хората на Стойчо Младенов са на второ място в класирането с 49 точки, до момента в който възпитаниците на Петър Хубчев са 7-и с 32.
С тази победа тимът на ЦСКА София събра 52 точки - на шест зад Лудогорец и с мач повече, до момента в който Берое остава на седмото място с 32 пункта.
Източник: bnr.bg