Отборът на ЦСКА София победи с 3:0 Царско село в

...

ЦСКА София спечели в последната контрола с Царско село

Отборът на ЦСКА София победи с 3:0 Царско село в последната си контрола преди подновяването на шампионата в Първа лига, играна на стадион „ Българска войска “

Преди нея „ алените “ показаха тима за пролетния полусезон. Новите попълнения са Браян Морено и Маурисио Гарсес.

Капитанът Юрген Матай откри резултата. В 24-ата минута нидерландецът изпревари сенегалския вратар на Царско село Ндиае след корнер и се разписа с глава.

Жорди Кайседо означи останалите два гола в края на срещата. В 82-ата еквадорецът беше прецизен с удар от границата на наказателното поле. Той оформи крайния резултат в 90-ата минута откакто засече с глава центриране към точката на дузпата и слаба интервенция на вратаря.

Тибо Вийон от ЦСКА София беше контузен съществено в 65-ата минута и незабавно беше откаран в болница.

„ Армейците “ ще стартират втория полусезон по-рано, защото още на 13 февруари играят против Локомотив (София) в отсрочен мач от 4-ия кръг. Царско село пък ще се изправи против Берое на 20 февруари.

Стартовите сформира:

ЦСКА София: Бусато, Турицов, Лам, Матей, Мазику, Юга, Жеферсон, Йомов, Кери, Вилдсхут, Кайседо

Царско село: Ндиае, Кавдански, Николаев, Лукарели, Виртулини, Дзебли, Пулиезе, Коломбо, Мартинс, Мазела, Христов.
Източник: bnr.bg