Отборът на Реал (Мадрид) се наложи с убедителното 4:1 при

...

Реал (Мадрид) с важен успех в Испания

Отборът на Реал (Мадрид) се наложи с безапелационното 4:1 при гостуването си на Гранада в мач от 36-ия кръг на Ла Лига. По този метод възпитаниците на Зинедин Зидан не престават да са на зад водача Атлетико (Мадрид) и резервират шансове за шампионската купа. Точни за успеха на Реал бяха Лука Модрич в 17-ата минута, Родриго в добавеното време на първото полувреме, Алваро Одриосола в 75-ата и Карим Бензема в 76-ата.

Почетното попадение във вратата на Тибо Куртоа вкара Хорхе Молина в 71-ата минута.

Реал събра 78 точки и е втори, до момента в който Атлетико е на върха с 80. До края на шампионата в Испания остават единствено два кръга. Реал има посещение на Атлетик (Билбао) и приема Виляреал, до момента в който Атлетико (Мадрид) ще играе с Осасуна вкъщи и ще гостува на Валядолид. Гранада е в средата на таблицата с 45 точки, заемайки десетата позиция.
Източник: bnr.bg